RSS facebook szukamepracy google szukamepracy twitter szukamepracy youtube szukamepracy
Wyszukiwarka
Branża:
Słowo:

praca przez internet
Znajdź wymarzoną ofertę.
lub
Dodaj ofertę za darmo
 Hasło:
  Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Branża:
Słowo:

Polecani użytkownicy
Statystyki
Online: 1
Online zalogowanych: 0
Ofert: 8

Web developer

Branża: Programowanie
Adres:
woj. Małopolskie
30-720 Praca zdalna z dowolnego miasta
ul. Mały Płaszów 10
Kraj:Polska
E-Mail:praktyka@wizytowki4you.pl
Strona:wizytowki4you.pl
Wyświetleń: 316
Ocena: 3.3 Głosów: 74

Opis stanowiska:
Poszukujemy studenta chcącego rozwijać swoje umiejętności w zakresie programowania frontendu/backendu serwisów www.

Wymagania:
- Chęć do nauki i szybkiego przyswajania wiedzy.
- Samodzielność w wyszukiwaniu i proponowaniu rozwiązań.
- Systematyczność i rzetelność.

Oferujemy:
- Poznanie pracy w e-commerce od kuchni.
- Możliwość rozwoju w zakresie programowania zarówno we frontendzie jak i backendzie (PHP, jQuery, AngularJs, Css).
- Prace nad dużymi zbiorami danych w tworzeniu narzędzi analitycznych.
- Możliwość rozwoju w zakresie tworzenia rozwiązań opartych na chmurze Microsoft Azure.
- Dostęp do bazy wiedzy i pracy w projektach w oparciu o metodyki Agile (Jira, Confluence, Bitbucket).

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres email: praktyka @ wizytowki4you.pl

Opinie

Brak opinii!

Nick
Tytuł:
Opinia:
Kod
Podaj kod:

Zadania

Wynagrodzenie

Kontakt

Średnia ocen

Zadania

Kontakt

Dołączyło już do nas 122 firm oraz 397 użytkowników Zarejestruj się za darmo!

Firma i współpraca