RSS facebook szukamepracy google szukamepracy twitter szukamepracy youtube szukamepracy
Wyszukiwarka
Branża:
Słowo:

praca przez internet
Znajdź wymarzoną ofertę.
lub
Dodaj ofertę za darmo
 Hasło:
  Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Branża:
Słowo:

Polecani użytkownicy
Statystyki
Online: 1
Online zalogowanych: 0
Ofert: 8

Sprzedawca usług agencji rekrutacyjnej. Wysokie prowizje.

Branża: Obsługa klienta i sprzedaż
Adres:
Kraj:Polska
E-Mail:rafal.zaluska@wostokhr.pl
Wyświetleń: 527
Ocena: 3.2 Głosów: 62

Opis stanowiska:
Szukasz pracy zdalnej, elastycznej, takiej, w której sam ustalasz sobie codzienny grafik?
A może szukasz możliwości połączenia Twoich studiów z pracą?
Jeśli tak, to propozycja dla Ciebie.

Nawiążemy współpracę z handlowcem/sprzedawcą - do sprzedaży usług agencji rekrutacyjnej.

Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad nimi w trakcie przeprowadzanych dla nich rekrutacji.

Rozliczenie na zasadzie "success fee".
Płacimy (dobre i wysokie) prowizje od zrealizowanego projektu.

Agencja pracy #1 w rankingu trójmiasto.pl w kategorii "agencje pracy".
(Siedziba firmy w Gdańsku stąd obecność w rankingu trójmiasto.pl).

Szukamy osób do współpracy zdalnej.

Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy:
rafal.zaluska@wostokhr.pl

Wymagania:
umiejętności sprzedażowe

Oferujemy:
rozliczenie w modelu prowizji od sprzedaży

Forma kontaktu:

Opinie

Brak opinii!

Nick
Tytuł:
Opinia:
Kod
Podaj kod:

Zadania

Wynagrodzenie

Kontakt

Średnia ocen

Zadania

Kontakt

Dołączyło już do nas 122 firm oraz 397 użytkowników Zarejestruj się za darmo!

Firma i współpraca