RSS facebook szukamepracy google szukamepracy twitter szukamepracy youtube szukamepracy
Wyszukiwarka
Branża:
Słowo:

praca przez internet
Znajdź wymarzoną ofertę.
lub
Dodaj ofertę za darmo
 Hasło:
  Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Branża:
Słowo:

Polecani użytkownicy
Statystyki
Online: 4
Online zalogowanych: 0
Ofert: 118

TAJEMNICZY KLIENT – AUDYTOR

Branża: Obsługa klienta i sprzedaż
Adres:
Kraj:Inny
Wyświetleń: 52
Ocena: 3.3 Głosów: 33

Opis stanowiska:
Tajemniczy Klient wciela się w rolę przeciętnego klienta, który udaje się do wskazanej placówki, nawiązuje rozmowę z pracownikiem, oceniając m.in. jakość obsługi oraz elementy wizualne lokalu. Po wizycie wypełnia raport (ankietę) w systemie on-line.Jest to praca dorywcza, a ilość zleceń zależy głównie od miejsca zamieszkania oraz jakości wypełnianych ankiet. Informacje na temat aktualnych projektów badawczych i proponowanego wynagrodzenia będą przekazywane kandydatom na Tajemniczego Klienta drogą telefoniczną lub mailową.OFERUJEMY:ciekawą pracę w prężnie rozwijającym się sektorze badań marketingowych;możliwość zdobycia dodatkowego źródła dochodu;umowę o dzieło;elastyczne godziny pracy;zdobycie doświadczenia z obszaru badań marketingowych;możliwość poznania standardów obsługi klienta.OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:wiek powyżej 18 lat;miejsce zamieszkania – dowolne;otwartość i komunikatywność;uczciwość i rzetelność;wysoka kultura osobista;poprawność pisowni w języku polskim m.in. znajomość zasad ortografii i interpunkcji;stały dostęp do Internetu;posiadanie lub dostęp do aparatu fotograficznego / skanera.Mile widziane:doświadczenie w obszarze badań marketingowych;doświadczenie w pracy jako Tajemniczy Klient;posiadanie urządzenia do nagrywania np. dyktafonu

Więcej

Opinie

Brak opinii!

Nick
Tytuł:
Opinia:
Kod
Podaj kod:

Zadania

Wynagrodzenie

Kontakt

Średnia ocen

Zadania

Kontakt

Dołączyło już do nas 116 firm oraz 384 użytkowników Zarejestruj się za darmo!

Firma i współpraca