RSS facebook szukamepracy google szukamepracy twitter szukamepracy youtube szukamepracy
Wyszukiwarka
Branża:
Słowo:

praca przez internet
Znajdź wymarzoną ofertę.
lub
Dodaj ofertę za darmo
 Hasło:
  Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Branża:
Słowo:

Polecani użytkownicy
Statystyki
Online: 1
Online zalogowanych: 0
Ofert: 8

Wypełnianie płatnych ankiet

Branża: Zarządzanie i marketing
Adres:
Strona:http://www.badanie-opinii.pl/
Wyświetleń: 698
Ocena: 3.4 Głosów: 97

Opis stanowiska:
Nudzi Ci się? Potrzebujesz kieszonkowego? Zarejestruj się na www.badanie-opinii.pl i zarabiaj na wypełnianiu ankiet. Można to robić na smartfonie, tablecie czy innym gadżecie - w autobusie i w pociągu, w parku, na kanapie w domu :) Ankiety są wygodne i mało absorbujące, dają rozrywkę i gotówkę. Wypróbuj, nic nie tracisz!

Wymagania:
Komputer (stacjonarny, laptop, tablet lub smartfon) i dostęp do Internetu.

Oferujemy:
50 zł za 1000 punktów za wypełnione ankiety.

Opinie

Brak opinii!

Nick
Tytuł:
Opinia:
Kod
Podaj kod:

Zadania

Wynagrodzenie

Kontakt

Średnia ocen

Zadania

Kontakt

Dołączyło już do nas 122 firm oraz 397 użytkowników Zarejestruj się za darmo!

Firma i współpraca