RSS facebook szukamepracy google szukamepracy twitter szukamepracy youtube szukamepracy blog szukamepracyJak dorobić w domu przez internet 2015

Autor: adm Data: 2015-09-11 18:33:25

Jak dorobić w domu przez Internet? To pytanie zadaje sobie bardzo wielu z nas. W Internecie mnóstwo jest zapytań „Jak dorobić w domu 2015?” czy „Jak dorobić w domu?”. 

Czy praca przez Internet ma jakikolwiek sens? A może to zwykłe oszustwo? 
Oczywiście, są firmy „krzaki”, które nie oferują żadnej sensownej pracy, ale nie jest to specyfika samej telepracy. W każdym środowisku można znaleźć ludzi uczciwych, jak i oszustów. A wracając do samej idei telepracy to zdobywa sobie ona coraz szersze grono zwolenników. Zarówno wśród potencjalnych pracodawców jak i pracowników. Takie rozwiązanie daje obu stronom duże pole manewru. Pracownik może wykonywać swoje obowiązki z dowolnego miejsca na świecie, co jest bardzo wygodne dla wielu przedsiębiorstw. Na przykład firma z Krakowa może bez problemu zatrudniać programistę z Gdańska. Pracownik może efektywnie wykonywać swoje obowiązki, jednocześnie wcale nie musi zmieniać swojego miejsca zamieszkania. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym. Tele praca nie przywiązuje takiej osoby na osiem godzin do biurka, daje dużo większą elastyczność niż na przykład praca w tradycyjnym biurze. Są też inne korzyści. Na przykład nie tracimy czasu na dojazdy do biura…

Czy telepraca może być efektywna?Oczywiście, że tak. Jednak, aby taki model pracy sprawdził się w stu procentach, pracownik musi być zdyscyplinowany i bardzo sumienny. Dostaje od pracodawcy bardzo duży kredyt zaufania. Pracodawca wyznacza pracownikowi określone zadania i termin ich wykonania. Bardzo często charakter wykonywanej pracy pozwala na to, aby pracownik wybrał sobie dogodną porę realizowania zadań powierzonych przez szefa. To rozwiązanie sprawdza się na przykład w przypadku młodych rodziców, którzy chcą prowadzić aktywne życie zawodowe, a jednocześnie pragną opiekować się swoimi pociechami.

 

Kto zapewnia potrzebny sprzęt do wykonywania telepracy?Wszystkie potrzebne narzędzia do wykonywania telepracy, a więc komputer, oprogramowanie i tym podobne zapewnia pracodawca. Pracownik zobowiązany jest jednak dbać o powierzone mu mienie. I sumiennie wypełniać swoje obowiązki.

Zobacz praca w domuOcena: 3.3 Głosów: 1965Spodobał Ci się artykuł? Poleć go znajomym:

Artykuły
Jak dorobić w domu przez internet 2015
Praca przez internet przepisywanie tekstów oferty
Praca w domu przy komputerze 2015
Praca dla niepełnosprawnych oferty
Programista - czyli najpopularniejszy zawód w pracy zdalnej
Prawa i obowiązki telepracownika
Zakładanie działalności gospodarczej przez internet
Program Streber do zarządzania mikro projektami freelancerów
Jak napisać dobre CV
Praca mobilna - dlaczego warto?
Rozmowa o pracę
Czy osoba fizyczna może wystawić rachunek?
Jak zostać freelancerem?
Czym jest i na czym polega outsourcing?
11 zasad dobrego CV
Rynek telepracy w Polsce i zagranicą
Telepraca jako elastyczna forma zatrudnienia
Kreatywne CV - gwarantowany sukces?
Praca zdalna - szansa dla każdego

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick:
E-Mail:
Komentarz:
Kod
Podaj kod:Dołączyło już do nas 122 firm oraz 412 użytkowników Zarejestruj się

Firma i współpraca

Copyright © 2013-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Płatności realizowane są przez: