RSS facebook szukamepracy google szukamepracy twitter szukamepracy youtube szukamepracy blog szukamepracyBaza wiedzy...
...czyli artykuły, które pomogą Ci znaleźć, zdobyć pracę zdalną oraz poznać rynek epracy

Czym jest i na czym polega outsourcing?

Autor: adm Data: 2014-10-23 18:15:07

Idea nawiązuje do lat 20-tych ubiegłego wieku, kiedy to Henry Ford stwierdził, że nie warto trwonić własnych zasobów na wykonywanie zadań, które lepiej, sprawniej i taniej wykonają inni.

11 zasad dobrego CV

Autor: adm Data: 2014-10-19 10:07:00

Dobre CV jest jak papryczka Chili, jak się wgryzie to robi wrażenie ;)

Pamietaj, że przed tobą podobne CV złożyło już setki osób. Aby zdobyć wymarzoną pracę, należy posiadać naprawdę ciekawe CV. Powinno być ono zaskakujące oraz nietypowe. Przede wszystkim powinieneś się wyróżnić, a także twoje CV powinno być nienaganne.

Rynek telepracy w Polsce i zagranicą

Autor: adm Data: 2014-10-14 12:23:25

Obecny rynek telepracy obejmuje w Polsce przede wszystkim usługi związane z branżą informatyczną (programowanie, tworzenie aplikacji), marketingową (usługi SEO, prowadzenie działań w mediach społecznościowych, sprzedaż przez Internet, budowanie relacji z klientem) oraz sprzedaż (sklepy internetowe, obsługa klienta). Możliwości jest jednak o wiele więcej. Nowy rynek epracy pozwala na znalezienie zatrudnienia także w innych branżach, np. usług księgowych czy analitycznych.

Telepraca jako elastyczna forma zatrudnienia

Autor: adm Data: 2014-10-13 23:33:39

Wraz z rozwojem internetu oraz nowoczesnych technologii, pojawiły się nowe możliwości pracy. Coraz więcej zajęć wykonywać można zdalnie, a co za tym idzie korzyści osiągają zarówno pracodawcy, jak i pracownicy. Telepraca przez cały czas poszerza swój zasięg i obejmuje kolejne sektory, jej specyfika sprawia, że stała się ona w ostatnich czasach nie tylko opłacalna, ale i coraz częściej poszukiwana.

Kreatywne CV - gwarantowany sukces?

Autor: adm Data: 2014-10-13 18:08:38

Dzisiejszy rynek pracy zmusza pracowników do jeszcze lepszego zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności. Pracodawcy szukają przecież ludzi, którzy potrafią się wybić na tle innych. Jeżeli pracodawca dostaje 30 bardzo podobnych zgłoszeń, od osób, które posiadają takie samo wykształcenie czy umiejętności, to jak myślisz - kogo wybierze? Nie uchodzi wątpliwości, że zdecyduje się na zatrudnienie kandydata, który przedstawił kreatywne CV i pokazał tym samym, że ma głowę pełną pomysłów.

Praca zdalna - szansa dla każdego

Autor: adm Data: 2014-10-13 17:51:29

Podjęcie satysfakcjonującego zatrudnienia w bardzo wielu przypadkach bywa mocno utrudnione lub wręcz niemożliwe. Często zdarza się, że pewne ograniczenia dyskwalifikują kandydata, który posiada idealne kwalifikacje na określone stanowisko. Dotyczy to zwłaszcza osób niepełnosprawnych i mieszkających na wsiach oraz w małych miasteczkach. Czy zatem pozornie drobna przeszkoda musi być barierą nie do pokonania? Oczywiście, że nie.

<< < 1 2 > >>

Dołączyło już do nas 122 firm oraz 412 użytkowników Zarejestruj się

Firma i współpraca

Copyright © 2013-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Płatności realizowane są przez: